Büyüdükçe hayalleri küçülmeyen büyüklerin ve kocaman hayalleri olan küçüklerin Çizgi Dizisi...

Neşeli Aile, Anne, Baba ve Kız çocuğundan oluşan çekirdek bir ailenin yaşadığı, her ailenin başından geçebilecek olayları komedi unsurları ile birleştirerek anlatan bir aile komedisidir. Onu özel kılan tüm ailenin birlikte izleyebileceği bir çizgi komedi dizisi olmasıdır.

|HİKAYE|

Hikayemiz elinden her iş gelen bir baba, çocuğu doğduktan sonra onunla vakit geçirmek için öğretmenliği bir süre bırakmak zorunda kalan anne ve onların dünyalar tatlısı kız çocuğunun arasında geçmektedir.

Neşe, babasına biraz daha düşkün bir kız çocuğudur. Haşarıdır ve yerinde duramaz. Hayal dünyası çok geniştir ve sürekli oyunlar kurar, oynar, oynatır. Babası Neşe’nin kurduğu her oyunda başroldür. O kocaman cüssesi ile Neşe’nin en iyi oyun arkadaşıdır. Anne ise otoritesini korumaya çalışır ama kocası ve çocuğunun haylazlıklarına dayanamayıp bazen kendisi de oyunlara katılmak zorunda kalır.

Hikayemiz Neşe’nin anne ve babası ile geçirdiği zamanları, oynadıkları oyunları, ebeveynlerin çocuk büyütürken yaşadıkları zorlukları ve bu zorlukları sevgi ekseninde aşmalarını anlatmaktadır.

TV karşısına bırakılan çocuklar için değil, çocukları ile beraber vakit geçirmek isteyen ebeveynlerin de keyif alabileceği bir çizgi dizi Neşeli Aile...

Neşe : Dört yaşında, babasına 'biraz daha fazla' düşkün, hayal dünyası çok geniş, oyunbaz, haşarı bir kız çocuğudur.

Erdem : Kocaman cüssesinin içinde bir o kadar da kocaman kalbi olan çocuk ruhlu bir baba.

Sevim : Otorite kurmaya çalışan ama başaramayan, ailesine düşkün iki yaramaz ile nasıl baş edeceğini bilmeyen bir anne.

Galeri

Standard Post with Image

Neşeli Aile

Neşe

Standard Post with Image

Neşeli Aile

Annem ve Babamla Oyun Saati

Standard Post with Image

Neşeli Aile

Babam Bensiz Hiç Birşey Yapamıyor:)

Standard Post with Image

Neşeli Aile

Süt Saati

Standard Post with Image

Neşeli Aile

Uykucu Babam

Video